Star Fox 2 (Beta)

Recenzja Star Fox 2 (Beta) na konsolę Nintendo SNES

Star Fox 2 (Beta) na konsolę Nintendo SNES

Star Fox 2 (Beta) to gra z gatunku shoot ’em up, która pierwotnie miała być wydana na konsolę Nintendo SNES w 1995 roku, jednak została anulowana. Dopiero w 2017 roku, w ramach kolekcji klasycznych gier na konsolę SNES Classic Mini, gra została oficjalnie udostępniona graczom.

Rozgrywka

Star Fox 2 to kontynuacja popularnej gry Star Fox, w której gracze wcielają się w pilota statku kosmicznego i walczą z wrogimi siłami na różnych planetach. W porównaniu do pierwszej części, w nowej odsłonie mamy do czynienia z rozbudowanym systemem sterowania, dodatkowymi postaciami do wyboru oraz możliwością latania w otwartej przestrzeni kosmicznej.

Grafika i dźwięk

W porównaniu do innych gier z tego okresu, Star Fox 2 (Beta) wyróżnia się przede wszystkim zaawansowaną jak na tamte czasy grafiką 3D oraz dynamiczną ścieżką dźwiękową, która dodaje dodatkowego napięcia podczas walki z przeciwnikami.

Dostępność i dodatki

Gra Star Fox 2 (Beta) jest dostępna wyłącznie na konsolę Nintendo SNES Classic Mini, co sprawia, że jest to unikalna okazja dla fanów serii, aby zagrać w tę wcześniej niepublikowaną produkcję. Dodatkowo, wersja Beta gry zawiera pewne elementy, które różnią ją od finalnej wersji, co może stanowić dodatkową atrakcję dla graczy poszukujących nowych doświadczeń.

Star Fox 2 (Beta) na konsolę Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek