Super Back To The Future 2

Recenzja Super Back To The Future 2 na Nintendo SNES

Super Back To The Future 2 na Nintendo SNES – rewolucja w świecie gier

Super Back To The Future 2 to jedna z najbardziej znanych gier platformowych, która zadebiutowała na konsoli Nintendo SNES. Gra została wydana w 1993 roku przez wydawnictwo Toshiba EMI i szybko zdobyła ogromną popularność wśród graczy na całym świecie.

Gameplay

W grze wcielamy się w postać Marty’ego McFlya, który musi zmierzyć się z różnymi przeciwnościami, aby powrócić do przyszłości. Gra oferuje dynamiczną rozgrywkę, w której musimy unikać przeszkód, zbierać punkty i pokonywać bossów. Super Back To The Future 2 wyróżnia się także interesującym systemem sterowania, który sprawia, że gra jest bardzo przyjemna i satysfakcjonująca.

Grafika i dźwięk

Grafika w grze jest bardzo kolorowa i dobrze animowana, co sprawia, że świat gry wydaje się bardzo realistyczny. Muzyka i efekty dźwiękowe również są na wysokim poziomie, co dodaje dodatkowego klimatu rozgrywce.

Dostępność i dodatki

Super Back To The Future 2 jest dostępny wyłącznie na konsolę Nintendo SNES, co może być dla niektórych ograniczeniem. Gra nie posiada żadnych dodatków ani wersji językowych, co może być pewnym minusem dla osób preferujących różnorodność.

Super Back To The Future 2 na Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek