Super Tetris 2 & Bombliss Limited

Recenzja Super Tetris 2 & Bombliss Limited na Nintendo SNES

Super Tetris 2 & Bombliss Limited na Nintendo SNES

Super Tetris 2 & Bombliss Limited to klasyczna gra logiczna, która została wydana na konsolę Nintendo SNES. Tytuł ten jest kontynuacją popularnej serii Tetris, jednak tym razem wprowadza nowe elementy rozgrywki, które sprawiają, że gra staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Rozgrywka

W Super Tetris 2 & Bombliss Limited gracz ma możliwość rozgrywki w tradycyjnym trybie Tetris, jak i w trybie Bombliss, który dodaje nowe elementy do klasycznej formuły gry. W trybie Bombliss gracz ma za zadanie tworzyć linie z bloków, które następnie eksplodują, dając dodatkowe punkty.

Grafika i dźwięk

Grafika w grze prezentuje się bardzo dobrze jak na konsolę SNES, a muzyka i efekty dźwiękowe dodają dodatkowego klimatu podczas rozgrywki. Dzięki kolorowym blokom i płynnym animacjom, gra jest przyjemna dla oka i zachęca do dalszego grania.

Dostępność i dodatki

Super Tetris 2 & Bombliss Limited jest dostępny wyłącznie na konsolę Nintendo SNES, co sprawia, że jest to unikalna produkcja dedykowana dla fanów serii Tetris. Gra nie posiada dodatkowych wersji językowych, ale ze względu na prostą mechanikę rozgrywki, jest łatwa do zrozumienia dla wszystkich graczy.

Super Tetris 2 & Bombliss Limited na Nintendo SNES

4.5 z 5 gwiazdek