Wesley Girl 13 (PD)

Recenzja Wesley Girl 13 (PD) na Nintendo SNES

Wesley Girl 13 (PD) na Nintendo SNES

Wesley Girl 13 to jedna z najbardziej nietypowych gier dostępnych na konsolę Nintendo SNES. Gra została stworzona przez niezależnego twórcę i udostępniona jako tzw. homebrew (PD – public domain), co oznacza, że jest to nieoficjalna produkcja, niezwiązana z żadnym wydawcą.

Rozgrywka

Wesley Girl 13 to platformówka, w której wcielasz się w postać młodej dziewczyny o imieniu Wesley. Twoim celem jest pokonanie różnorodnych przeciwników, zbieranie punktów i osiągnięcie końcowego celu na każdym poziomie. Gra oferuje dynamiczną rozgrywkę, różnorodne poziomy i wymagające wyzwania.

Grafika i dźwięk

Grafika w Wesley Girl 13 utrzymana jest w klasycznym retro stylu, charakterystycznym dla gier z lat 90. Kolory są wyraziste, a postacie i otoczenie są dobrze animowane. Muzyka i efekty dźwiękowe dodają klimatu rozgrywce, tworząc przyjemną atmosferę.

Dostępność i dodatki

Wesley Girl 13 jest dostępny do pobrania za darmo z internetu i można zagrać w niego na emulatorach konsol SNES. Gra nie posiada oficjalnej wersji językowej, jednak ze względu na prostą mechanikę rozgrywki, nie jest to problemem dla miłośników retro gier.

Wesley Girl 13 (PD) na Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek