Wesley Girl 21 (PD)

Recenzja Wesley Girl 21 (PD) na Nintendo SNES

Wesley Girl 21 (PD) na Nintendo SNES

Wesley Girl 21 to niezależna produkcja stworzona przez pasjonatów retro-gamingu, która została udostępniona jako tzw. „homebrew” na konsolę Nintendo SNES. Gra wyróżnia się unikalnym stylem graficznym i interesującym fabularnie światem, który zachęca do długich sesji rozgrywki.

Rozgrywka

Wesley Girl 21 to platformówka, w której wcielamy się w postać młodej wojowniczki o imieniu Wesley, która wyrusza na niebezpieczną misję uratowania krainy przed złowrogimi siłami. Gracz ma do dyspozycji różnorodne umiejętności bojowe i musi pokonywać przeciwników oraz rozwiązywać łamigłówki, aby przejść do kolejnych poziomów.

Grafika i dźwięk

Wesley Girl 21 charakteryzuje się klasycznym pikselowym stylem graficznym, nawiązującym do kultowych gier z lat 90. Muzyka i efekty dźwiękowe doskonale wprowadzają gracza w klimat fantastycznego świata gry.

Podsumowanie

Wesley Girl 21 to produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu fanom retro-gamingu i platformówek. Gra oferuje interesującą fabułę, wyzwania do pokonania oraz klimatyczny świat do odkrycia. Dla miłośników klasycznych gier z pewnością będzie to strzał w dziesiątkę.

Wesley Girl 21 (PD) na Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek