de Blob

Recenzja de Blob na Nintendo Switch

de Blob na Nintendo Switch – kolorowa przygoda

de Blob to gra, która pierwotnie zadebiutowała na konsoli Wii, a teraz powraca na Nintendo Switch w odświeżonej wersji. Gra oferuje unikalną rozgrywkę, w której wcielamy się w postać Bloba, który ma za zadanie przywrócić kolorową harmonię w świecie pozbawionym barw przez złą korporację INKT. Czy ta kultowa produkcja zyska na nowej platformie? Sprawdźmy!

Grafika i design

Grafika w de Blob prezentuje się bardzo dobrze na Nintendo Switch. Świat gry jest kolorowy i pełen detali, co sprawia, że rozgrywka jest przyjemna dla oka. Postacie i otoczenie zostały starannie zaprojektowane, co dodaje uroku tej produkcji.

Rozgrywka

Rozgrywka w de Blob skupia się głównie na malowaniu świata. Naszym zadaniem jest przywrócenie kolorów poprzez toczenie się po powierzchniach i zmienianie ich na wybrany kolor. Jest to bardzo innowacyjny pomysł, który sprawia, że gra jest zarówno relaksująca, jak i wymagająca strategicznego myślenia.

Dodatkowe informacje

Gra de Blob na Nintendo Switch oferuje również tryb wieloosobowy, w którym możemy rywalizować z innymi graczami w malowaniu świata. Dodatkowo, wersja na Switch zawiera wszystkie dodatki, które były dostępne w poprzednich wydaniach.

de Blob na Nintendo Switch

4 z 5 gwiazdek