Flipping Death

Recenzja gry Flipping Death na Nintendo Switch

Flipping Death na Nintendo Switch – recenzja gry

Flipping Death to kolorowa i pełna humoru gra przygodowa stworzona przez studio Zoink Games. Gra została pierwotnie wydana na platformy PC i konsole, a teraz zawitała również na konsolę Nintendo Switch. Jak sprawdza się ta nietypowa produkcja na przenośnej konsoli od Nintendo? Zapraszam do zapoznania się z moją recenzją!

Rozgrywka

Flipping Death to gra, w której wcielasz się w postać Penny, która trafia do świata zmarłych i musi pomagać duchom w spełnieniu ich ostatnich życzeń. Jednym z unikalnych elementów gry jest możliwość przełączania się między światem żywych i zmarłych, co pozwala rozwiązywać zagadki i odkrywać tajemnice. Rozgrywka jest dynamiczna, pełna humoru i wciągająca, dzięki czemu nie sposób się od niej oderwać.

Grafika i muzyka

Grafika w grze Flipping Death utrzymana jest w charakterystycznym, komiksowym stylu, co nadaje jej unikalny wygląd. Kolory są jaskrawe, postacie są wyraziste, a całość tworzy klimatyczną i barwną oprawę. Muzyka również zasługuje na pochwałę – ścieżka dźwiękowa doskonale komponuje się z akcją i dodaje grze dodatkowego uroku.

Dostępność i dodatki

Gra Flipping Death jest dostępna w sklepie Nintendo eShop w wersji na konsolę Nintendo Switch. Dodatkowo, deweloperzy przygotowali również dodatki do gry, które pozwalają na rozszerzenie rozgrywki i zapewniają dodatkowe wyzwania dla graczy.

Flipping Death na Nintendo Switch

4 z 5 gwiazdek