Resident Evil Revelations 2

Recenzja gry Resident Evil Revelations 2 na Nintendo Switch

Resident Evil Revelations 2 na Nintendo Switch

Resident Evil Revelations 2 to kolejna odsłona kultowej serii survival horrorów, która tym razem trafia na konsolę Nintendo Switch. Gra została wydana w 2015 roku i od razu zdobyła uznanie fanów gatunku. Czy przeniesienie jej na Switcha było równie udane? Sprawdźmy!

Rozgrywka

W Resident Evil Revelations 2 wcielasz się w postacie takie jak Claire Redfield i Moira Burton, które próbują przeżyć na tajemniczej wyspie pełnej zombie. Gra skupia się głównie na eksploracji, rozwiązywaniu zagadek i walce z przerażającymi przeciwnikami. System sterowania został dostosowany do możliwości Switcha, co sprawia, że gra jest bardzo przyjemna do grania zarówno w trybie przenośnym, jak i stacjonarnym.

Grafika i dźwięk

Przeniesienie gry na Nintendo Switch nie wpłynęło negatywnie na jej warstwę wizualną. Grafika prezentuje się bardzo dobrze, a atmosfera grozy została perfekcyjnie oddana. Muzyka i dźwięki dodają dodatkowego napięcia podczas rozgrywki, sprawiając że czujesz się jakbyś sam był w środku koszmaru zombie.

Dostępność i dodatki

Gra Resident Evil Revelations 2 na Nintendo Switch jest dostępna w wersji digital download oraz w wersji pudełkowej. Dodatkowo, producent regularnie udostępnia nowe aktualizacje i DLC, które rozszerzają doświadczenie związanego z grą.

Ocena

Resident Evil Revelations 2 na Nintendo Switch

4 z 5 gwiazdek