The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim na Nintendo Switch

Rozgrywka w świecie Skyrim na Nintendo Switch

The Elder Scrolls V: Skyrim to jedna z najbardziej znanych i cenionych gier RPG, która została przeniesiona na konsolę Nintendo Switch. Gracze wcielają się w rolę Smoczymbornego, bohatera, który musi stawić czoła groźnemu smokowi Alduinowi i odnaleźć równowagę w krainie Skyrim.

Grafika i wydajność

Gra prezentuje się imponująco na ekranie Switcha, choć oczywiście nie dorównuje wersji na PC czy nowszych konsolach. Jednak możliwość grania w Skyrim w wersji mobilnej jest niewątpliwie dużym plusem tej edycji. Grafika jest płynna, a świat gry pięknie odwzorowany.

Rozgrywka i sterowanie

The Elder Scrolls V: Skyrim na Nintendo Switch zachowuje wszystkie elementy rozgrywki znane z poprzednich wersji. Możliwość eksploracji ogromnego świata, wykonywania zadań pobocznych i rozwijania postaci sprawia, że gra zapewnia setki godzin zabawy. Sterowanie w tej wersji jest bardzo intuicyjne i dobrze dostosowane do kontrolerów Switcha.

Unikalność i dodatki

Wersja na Nintendo Switch zawiera wszystkie dodatki DLC, w tym „Dawnguard”, „Hearthfire” i „Dragonborn”. Dodatkowo, możliwość grania w trybie przenośnym sprawia, że można cieszyć się przygodą w Skyrim dosłownie wszędzie.

Dostępność i języki

Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej, co z pewnością zadowoli rodzimych graczy. The Elder Scrolls V: Skyrim na Nintendo Switch jest łatwo dostępny w sklepach internetowych oraz stacjonarnych.

The Elder Scrolls V: Skyrim na Nintendo Switch

5 z 5 gwiazdek