jak włożyć kartę pamięci do nintendo switch

Jak włożyć kartę pamięci do nintendo switch?

Jak włożyć kartę pamięci do Nintendo Switch

Krok 1: Wyłącz Nintendo Switch

Aby włożyć kartę pamięci do Nintendo Switch, należy najpierw wyłączyć konsolę. Upewnij się, że żadne aplikacje nie są w trakcie działania i naciśnij przycisk zasilania, aby ją wyłączyć.

Krok 2: Zlokalizuj slot na kartę pamięci

Slot na kartę pamięci znajduje się na dolnej krawędzi konsoli Nintendo Switch. Aby uzyskać do niego dostęp, będziesz musiał odwrócić konsolę do góry nogami.

Krok 3: Otwórz pokrywę slotu na kartę pamięci

Delikatnie przesuń pokrywę slotu na kartę pamięci w kierunku przeciwnym do wypukłego logo Nintendo Switch, aż usłyszysz delikatne kliknięcie. Pokrywa powinna się teraz otworzyć.

Krok 4: Włóż kartę pamięci

Włóż kartę pamięci do slotu, mając na uwadze odpowiednią orientację. Upewnij się, że złapiesz kartę za boki i delikatnie wsuń ją do slotu, aż usłyszysz kolejne kliknięcie oznaczające, że karta jest właściwie umieszczona.

Krok 5: Zamknij pokrywę slotu na kartę pamięci

Delikatnie zamknij pokrywę slotu na kartę pamięci, przesuwając ją w kierunku logo Nintendo Switch, aż usłyszysz ponownie kliknięcie. Upewnij się, że pokrywa jest prawidłowo zamknięta, aby uniknąć przypadkowego wysunięcia karty.

Krok 6: Włącz Nintendo Switch

Po włożeniu karty pamięci, możesz teraz włączyć konsolę Nintendo Switch. Sprawdź, czy konsola poprawnie rozpoznaje kartę pamięci i jesteś gotowy do korzystania z dodatkowej przestrzeni na swoje gry i dane.

Ważne: Upewnij się, że wyłączysz konsolę przed włożeniem lub wyciągnięciem karty pamięci, aby uniknąć uszkodzenia danych.

Podobne wpisy