Pokemon - Black Version 2 (frieNDS)

Recenzja Pokemon – Black Version 2 (frieNDS) na Nintendo DS

Pokemon – Black Version 2 (frieNDS) na Nintendo DS

Pokemon – Black Version 2 (frieNDS) to kontynuacja popularnej serii gier Pokemon, która została wydana na konsolę Nintendo DS. Gra wprowadza graczy do świata Pokemonów, gdzie mogą zbierać, trenować i walczyć ze swoimi ulubionymi stworzeniami.

Gameplay

W grze Pokemon – Black Version 2 (frieNDS) gracze ponownie wcielają się w rolę trenera Pokemonów, który podróżuje przez region Unova w poszukiwaniu nowych wyzwań. Nowością w tej części jest możliwość spotkania z nowymi Pokemonami, nowymi trenerami oraz odnowionymi lokalizacjami.

Grafika i dźwięk

Grafika w grze prezentuje się bardzo dobrze jak na konsolę Nintendo DS, a postacie i Pokemony są dobrze animowane. Muzyka w grze tworzy odpowiedni klimat podczas rozgrywki.

Rozgrywka wieloosobowa

W Pokemon – Black Version 2 (frieNDS) istnieje możliwość rywalizacji z innymi graczami poprzez tryb multiplayer. Gracze mogą wymieniać się Pokemonami, walczyć ze sobą oraz uczestniczyć w turniejach online.

Podsumowanie

Pokemon – Black Version 2 (frieNDS) to świetna kontynuacja serii, która zachwyci zarówno fanów Pokemonów, jak i nowych graczy. Gra oferuje wiele godzin zabawy, emocjonujące walki oraz wiele sekretów do odkrycia.

Pokemon – Black Version 2 (frieNDS) na Nintendo DS

Ocena: 4.5 / 5

Pokemon – Black Version 2 (frieNDS) to doskonała gra dla fanów serii Pokemon oraz dla wszystkich miłośników gier RPG. Zdecydowanie warto dać jej szansę!