Pokemon - Version Platine (FR)

Recenzja gry Pokemon – Version Platine (FR) na Nintendo DS

Pokemon – Version Platine (FR) na Nintendo DS

Pokemon – Version Platine to jedna z wielu odsłon popularnej serii gier Pokemon, która tym razem trafia na konsolę Nintendo DS. Gra jest dostępna w języku francuskim, co dodaje jej pewnej unikalności w porównaniu do innych wersji językowych.

Grafika i rozgrywka

W grze Pokemon – Version Platine możemy cieszyć się doskonałą grafiką 2D, charakterystyczną dla serii. Świat jest kolorowy, pełen detali i uroczych stworków do złapania. Rozgrywka opiera się na zbieraniu Pokemonów, trenowaniu ich i walce z innymi trenerami.

Nowości w grze

Pokemon – Version Platine wprowadza kilka nowości w porównaniu do poprzednich części. Możemy teraz korzystać z nowych ruchów Pokemonów, a także eksplorować nowe tereny i spotykać nowe postacie.

Dostępność i dodatki

Gra Pokemon – Version Platine jest dostępna na konsolę Nintendo DS i można ją zakupić w wybranych sklepach z grami. Dodatkowo, dla fanów serii, dostępne są także różnego rodzaju dodatki, takie jak karty Pokemon do kolekcjonowania.

Pokemon – Version Platine (FR) na Nintendo DS

Ocena: 4 / 5

Pokemon – Version Platine to świetna gra dla fanów serii Pokemon. Doskonała grafika, interesująca rozgrywka i nowości wprowadzone w tej wersji sprawiają, że gra jest warta uwagi. Polecam każdemu, kto lubi zbierać Pokemony i walczyć z innymi trenerami!