Super Wheelchair Mario (SMB1 Hack)

Recenzja Super Wheelchair Mario (SMB1 Hack) na Nintendo NES

Super Wheelchair Mario (SMB1 Hack) na Nintendo NES

Super Wheelchair Mario to nietypowa modyfikacja gry Super Mario Bros dla konsoli Nintendo Entertainment System (NES). Twórcy gry postanowili wprowadzić nowy, innowacyjny element – wózek inwalidzki dla głównego bohatera, Mario. Gra jest dostępna do pobrania za darmo i działa na emulatorach NES.

Gameplay

W grze Super Wheelchair Mario gracze wcielają się w postać Mario, który porusza się teraz za pomocą wózka inwalidzkiego. Wózek wprowadza nowe mechaniki do rozgrywki, takie jak skoki na rampach czy przeskakiwanie przeszkód. Mimo nietypowego elementu, gra zachowuje klasyczny charakter oryginalnej gry Super Mario Bros.

Grafika i dźwięk

Grafika w grze została zachowana w stylu retro, charakterystycznym dla NES. Muzyka i dźwięki również nawiązują do klasycznej gry, co sprawia, że gracze poczują się jakby wrócili do lat 80.

Podsumowanie

Super Wheelchair Mario to interesująca modyfikacja znanej gry, która wprowadza nowe wyzwania i elementy do rozgrywki. Dla fanów serii Super Mario Bros może to być ciekawa odmiana, jednak nie każdemu może przypaść do gustu nietypowy element w postaci wózka inwalidzkiego.

Super Wheelchair Mario (SMB1 Hack) na Nintendo NES

⭐⭐⭐⭐

Gra Super Wheelchair Mario to interesująca modyfikacja klasycznej gry Super Mario Bros, która wprowadza nowy element w postaci wózka inwalidzkiego dla Mario. Pomimo nietypowego dodatku, gra zachowuje klasyczny charakter oryginału, co może przypaść do gustu fanom serii. Warto dać tej grze szansę!