Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind (Beta)

Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind (Beta) na konsolę Nintendo SNES

Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind to platformowa gra zręcznościowa, która pierwotnie została wydana na konsolę Super Nintendo Entertainment System (SNES) w 1993 roku. Gra została doceniona za świeże podejście do gatunku, innowacyjne elementy rozgrywki oraz uroczego bohatera, którym jest tytułowy Bubsy.

Gameplay

W grze wcielasz się w postać Bubsy’ego, antropomorficznego bobrka, który musi pokonać różnorodne przeszkody, zbierać punkty i unikać wrogów. Rozgrywka skupia się na precyzyjnych skokach, szybkim przemieszczaniu się po planszy oraz rozwiązywaniu prostych łamigłówek. Grafika gry utrzymana jest w klasycznym stylu 16-bitowym, co dodaje jej uroku i nostalgii dla fanów retro-gamingu.

Cechy gry

Bubsy In Claws Encounters Of The Furred Kind wyróżnia się interesującymi poziomami, różnorodnymi przeciwnikami i kolorową oprawą audiowizualną. Gra oferuje również humorystyczny ton oraz charakterystyczny styl artystyczny, który sprawia, że jest ona łatwo rozpoznawalna wśród innych produkcji z tamtego okresu.

Ocena

4 z 5 gwiazdek