Wesley Tokyo Eden 01 (PD)

Recenzja Wesley Tokyo Eden 01 (PD) na Nintendo SNES

Wesley Tokyo Eden 01 (PD) na Nintendo SNES

Wesley Tokyo Eden 01 to niezależna produkcja stworzona przez niezależnego dewelopera Wesley Games. Gra została wydana na konsolę Nintendo SNES jako homebrew przez fanów retro-gamingu. Jest to niezwykle klimatyczna przygodówka z elementami RPG, której akcja toczy się w futurystycznej wersji Tokio.

Rozgrywka

Wesley Tokyo Eden 01 oferuje graczom nietypową rozgrywkę, w której muszą eksplorować pełne tajemnic i zagadek miasto, aby odkryć główną fabułę gry. Gra skupia się na interakcjach z różnymi postaciami i rozwiązywaniu zagadek logicznych, co sprawia, że każda decyzja ma wpływ na dalszy rozwój historii.

Grafika i dźwięk

Grafika w grze Wesley Tokyo Eden 01 jest utrzymana w stylu retro, nawiązującym do klasycznych tytułów z lat 90. Muzyka i dźwięki w grze również doskonale oddają klimat futurystycznego Tokio, co dodaje grze dodatkowej głębi.

Dostępność

Wesley Tokyo Eden 01 jest dostępna wyłącznie jako homebrew na konsolę Nintendo SNES. Gra nie posiada oficjalnego wydania na innych platformach, co sprawia, że jest to unikalna propozycja dla fanów retro-gamingu.

Ocena

Wesley Tokyo Eden 01 (PD) na Nintendo SNES

4.5 z 5 gwiazdek