Frankenstein

Rewolucyjna gra Frankenstein na konsolę Nintendo SNES

Frankenstein to jedna z najbardziej innowacyjnych gier na konsolę Nintendo SNES, która zachwyciła fanów gatunku platformówek i przygodowych. Gra została wydana w 1994 roku przez Capcom i od razu zdobyła uznanie graczy za unikalną fabułę i świetną mechanikę rozgrywki.

Opis fabuły

W grze wcielamy się w postać Victora Frankensteina, który musi stawić czoła swoim własnym stworzeniom, ożywionym potworom, w pełnym niebezpieczeństw zamku. Naszym zadaniem jest pokonywanie przeciwników, rozwiązywanie zagadek i odkrywanie tajemnic zamku, by ostatecznie pokonać szalonego naukowca i przywrócić spokój w okolicy.

Mechanika gry

Frankenstein to gra platformowa, w której musimy poruszać się po różnorodnych poziomach, unikając przeszkód, zbierając bonusy i walcząc z przeciwnikami. Grafika gry jest imponująca jak na tamte czasy, a sterowanie jest intuicyjne i responsywne, co sprawia, że rozgrywka jest płynna i satysfakcjonująca.

Dostępność i dodatki

Gra Frankenstein jest dostępna wyłącznie na konsolę Nintendo SNES, co dodaje jej dodatkowego uroku dla miłośników retro-gier. Wersja językowa gry obejmuje tylko język angielski, co może być drobną niedogodnością dla niektórych graczy, ale nie przeszkadza to w pełnym skupieniu się na fabule i rozgrywce.

Frankenstein na konsolę Nintendo SNES

4.5 z 5 gwiazdek