Ys 4 - Mask Of The Sun

Recenzja gry Ys 4 – Mask Of The Sun na Nintendo SNES

Ys 4 – Mask Of The Sun na Nintendo SNES

Ys 4 – Mask Of The Sun to klasyczna japońska gra fabularna wydana na konsolę Nintendo SNES. Gra została stworzona przez studio Nihon Falcom i jest czwartą częścią popularnej serii Ys. Wcielamy się w głównego bohatera, Adola Christin, który wyrusza na kolejną epicką przygodę w magicznym świecie.

Rozgrywka

W Ys 4 – Mask Of The Sun gracze będą mogli cieszyć się dynamiczną akcją, epickimi walkami z bossami oraz rozbudowaną fabułą. Gra oferuje także różnorodne lokacje do eksploracji, zadania poboczne oraz liczne tajemnice do odkrycia. System walki opiera się na szybkim i płynnym działaniu, co sprawia, że każda potyczka jest ekscytująca.

Grafika i dźwięk

Grafika w Ys 4 – Mask Of The Sun na Nintendo SNES prezentuje się bardzo dobrze jak na standardy tamtych lat. Kolory są jaskrawe, a animacje postaci i efekty specjalne dodają grze dynamizmu. Muzyka w grze jest również godna uwagi, tworząc odpowiedni klimat podczas rozgrywki.

Dostępność i dodatki

Gra Ys 4 – Mask Of The Sun jest dostępna wyłącznie na konsolę Nintendo SNES. Nie ma informacji o dodatkach lub wersjach językowych, jednak podstawowa wersja gry oferuje wiele godzin rozrywki.

Ocena

4 z 5 gwiazdek