Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Recenzja Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Nintendo Switch

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Nintendo Switch

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to zbiór trzech klasycznych platformówek, które zostały odświeżone i przystosowane do konsoli Nintendo Switch. Gra oferuje nostalgiczne przeżycia dla fanów serii, jak również nowym graczom pozwala poznać przygody szalonego Bandicoota.

Rozgrywka

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zachowuje oryginalny charakter i wyzwanie, które przyciągnęły graczy do serii od lat. Skacząc, kręcąc się i unikając przeszkód, musisz pokonać różnorodne poziomy, zbierając jabłka w drodze. Gra oferuje także możliwość zagrania w trybie Time Trial, gdzie możesz pokazać swoje umiejętności w szybkim pokonywaniu poziomów.

Grafika i dźwięk

Nowa wersja gry przynosi ulepszoną grafikę, dopasowaną do możliwości Nintendo Switch. Kolory są jasne i intensywne, a postacie wyglądają jeszcze lepiej niż kiedyś. Muzyka i dźwięki w grze są również dobrze odwzorowane, dodając nostalgiczny klimat do rozgrywki.

Dostępność i dodatki

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest dostępna w sklepie Nintendo eShop oraz w wersji pudełkowej. Gra oferuje pełną wersję w języku polskim, co ułatwia zrozumienie fabuły i dialogów. Dodatkowo, na Nintendo Switch możesz cieszyć się grą zarówno w trybie przenośnym, jak i stacjonarnym, co daje większą swobodę w graniu.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Nintendo Switch

4 z 5 gwiazdek