Promocja Mario Kart 8 + darmowa gra = Nintendo Polska w formie!

Promocja Mario Kart 8 z darmową grą, o której pisałem parę wpisów temu, nabiera coraz większego rozmachu. Tak samo jak działalność Nintendo Polska. Conquest Entertainment właśnie dziś ogłosiło, że promocja będzie oficjalnie wspierana w naszym kraju!

promocja mario kart 8 toad

Oznacza to, że nie trzeba już kombinować z brytyjskim lub niemieckim kontem Nintendo Club, a mój poradnik się nieco zdezaktualizował. Oddajmy najpierw głos dystrybutorowi, który przygotował notkę prasową w naszym rodzimym języku:

W przypadku zakupienia gry Mario Kart 8 (w sklepie stacjonarnym czy w eShopie Nintendo), macie możliwość zarejestrować dołączony kod** Nintendo PIN z zakupionej gry i zyskać kolejne tytuły* gier na Wii U za darmo. Rejestracji należy dokonać na stronie: www.nintendo.pl w okresie od 30 maja 2014 r. (od g. 10.00) do 31 lipca 2014 r.(do g. 23:59). Wasz kod do ściągnięcia na wybrane, bonusowe gry, otrzymacie najpóźniej do 31 sierpnia 2014 r. (do g. 23:59). Niniejsza oferta dotyczy również zakupionej wersji gry Mario Kart 8 Limited Edition oraz Mario Kart 8 Premium Pack – Special Edition, pakietu specjalnego, który zawiera grę Mario Kart 8 i konsolę Wii U.

 

W tym wypadku wypada mi tylko zrobić aktualizację do mojego poradnika, który w skrócie wygląda teraz tak:

Promocja Mario Kart 8 z darmową grą

1. Kupujecie Mario Kart 8 na Wii U, dla pewności nówkę pudełkową. Polski dystrybutor zapewnia jednak, że powinno być to również możliwe w przypadku wersji eShop.

2. Rejestrujecie grę unikalnym kodem PIN na oficjalne (sic!) stronie Nintendo w Polsce: www.nintendo.pl . Musicie zdążyć do północy 31 lipca.

3. Wybieracie grę, którą chcecie dostać.

4. Czekacie na maila od Nintendo z kodem na grę najpóźniej do końca sierpnia br.

5. Wpisujecie kod w eShopie na Wii U i ściągacie grę.

promocja mario kart 8

Przypomnę jeszcze gry do wyboru w promocji. Przy okazji nikt nie zauważył, w tym ja sam, że pomimo wymienienia wszystkich 10 tytułów w poprzednim wpisie, cały czas utrzymywałem, że ich tylko ósemka. Moje maths skills chyba mocno się przytępiły :/ A więc przechodząc do sedna, oto gry dostępne w promocji Mario Kart 8:

• Nintendo Land
• New Super Mario Bros. U
• Monster Hunter 3 Ultimate
• Game & Wario
• Pikmin 3
• The Wonderful 101
• The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
• Sonic Lost World
• Mario & Sonic at the Sochi 2014 Olympic Winter Games
• Wii Party U

Wszystkie gry oczywiście w wersji na Wii U :)

wii u za darmoŹródło

 

11 thoughts on “Promocja Mario Kart 8 + darmowa gra = Nintendo Polska w formie!

 1. Wiadomo coś czy da się przenieść konta z UK na PL? Trochę tych punkcików tam się uzbierało…

  • Uznanie promocji w Polsce jeszcze nie oznacza objęcie Polski klubem Nintendo. Na razie to jednorazowy zabieg, na pełne wsparcie CN pewnie jeszcze poczekamy…

 2. To teraz już naprawdę nie ma się na czym zastanawiać. Trzeba będzie kupić WiiU w tym roku.

  • Nie w tym roku, tylko w ciągu najbliższych tygodni. Tak, aby załapać się na tę promocję. Mam Wii U prawie od samego początku, więc zaczepiłem się na darmowe Wii Street U, czy Wii Fit U. Naprawdę warto zainwestować w to cudeńko od samego początku :) .

 3. W Operze nie da się zaznaczyć opcji „Zgadzam się z warunkami użytkowania” przy wypełnianiu formularza na stronie Nintendo.pl.
  Miałem trochę nerwów, bo po nieudanej aktywacji w operze próbowałem aktywować kod w mozilli i pojawiał mi się komunikat, że kod PIN już został wprowadzony. Już miałem wysyłać reklamację do czechów, ale kliknąłem jeszcze kilka razy „wyślij zapytanie” i w końcu mi przyjęło. Teraz pytanie co dalej? Dostałem na razie maila kontrolnego z moimi danymi, ale żadnego kodu na grę mi jeszcze nie przysłali. Ktoś wie jak długo trzeba czekać?

  • Hej, wprowadzałem właśnie mój kod i mam taką samą sytuację – przyszło potwierdzenie że kod wzięty z podanymi danymi i cisza. Jak się u Ciebie rozwiązało ?

  • U mnie podobnie. Mail potwierdzający i czekam. Mam nadzieję, że to co piszą na stronie, tj. „Kod do ściągnięcia na wybrane, bonusowe gry, otrzymasz najpóźniej do 31 sierpnia 2014 r.”, nie oznacza, iż trzeba będzie czekać aż tak długo.

 4. Conquest napisało że trzeba czekać na kod. Jaka jest sytuacja jak sami zarejestrujemy kod w Nintendo Club kod dostaje się od razu ?

 5. Jak to wygląda przy kupowaniu gry zbundlowanej z konsolą? Normalnie to działa dzięki klubowi Nintendo, bo PINu nie ma w pudełku. Ktoś wie jak to zrobić? Skontaktowałem się już z pomocą polskiego dystrybutora, ale o tej godzinie pewnie nie pracują, a ja raczej nie będę miał jutro możliwości cokolwiek zrobić.

  • Trochę za późno na odpowiedź, ale wcześniej byłem na urlopie.

   Promocja z MK działała oficjalnie również w krajach, które nie mają CN, więc nie powinno być obowiązku rejestrowania przez Club, potrzebny jednak jest kod PIN. W Polsce od Conquetsu była wkładka z napisem, jak to zrobić przy pomocy kodu CN i kanałów polskiego dystrybutora, ale dało się to też zrobić samemu jeśli ktoś ma konto CN w innym kraju.

   Brak wkładki prawdopodobnie oznacza, że kupiona przez Ciebie konsola pochodzi z dystrybucji z kraju, który nie ma CN, innego niż Polska – zasady promocji mogły się różnić między krajami. W Polsce wkładki nie były wyciągane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>