jak ładować joy cony nintendo switch

Jak ładować joy cony nintendo switch?

Jak ładować Joy-Cony do Nintendo Switch

1. Wyjmij Joy-Cony z konsoli

Aby naładować Joy-Cony do Nintendo Switch, pierwszym krokiem jest ich wyjęcie z konsoli. Znajdź przycisk na tylnym panelu Joy-Conów i przytrzymaj go, jednocześnie przesuwając je do góry.

2. Znajdź stację dokującą

Nintendo Switch jest wyposażony w stację dokującą, która służy do ładowania zarówno konsoli, jak i Joy-Conów. Upewnij się, że stacja dokująca jest podłączona do prądu za pomocą dołączonego kabla zasilającego.

3. Umieść Joy-Cony w stacji dokującej

Teraz czas na umieszczenie Joy-Conów w stacji dokującej. Odpowiednie sloty znajdziesz na górnej części stacji. Upewnij się, że złapują się one odpowiednio i są stabilnie umieszczone.

4. Poczekaj na naładowanie

Po umieszczeniu Joy-Conów w stacji dokującej, pozostaje tylko czekać, aż zostaną naładowane. Możesz sprawdzić ich stan na panelu diodowym znajdującym się na przedniej części stacji dokującej.

5. Gotowe do użytku

Po naładowaniu Joy-Conów możesz je wyjąć z stacji dokującej i ponownie podłączyć do konsoli Nintendo Switch. Teraz są gotowe do użytku i możesz cieszyć się grą bez obaw o rozładowane kontrolery.

Pamiętaj, że regularne ładowanie Joy-Conów pozwoli na dłuższe i wygodniejsze granie na Nintendo Switch. Dbaj o swoje kontrolery, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w trakcie rozgrywki.

Podobne wpisy