Strange Mario Bros 3 (V05-20-2000) (SMB3 Hack)

Recenzja Strange Mario Bros 3 (SMB3 Hack) na Nintendo NES

Strange Mario Bros 3 (V05-20-2000) (SMB3 Hack) na Nintendo NES

Strange Mario Bros 3 to modyfikacja klasycznej gry Super Mario Bros 3, która wprowadza wiele nowych elementów i poziomów do rozgrywki. Gra została stworzona przez fanów serii, co dodaje jej unikalności i świeżości.

Grafika i dźwięk

Grafika w grze została odświeżona, a postacie i poziomy zyskały nowy wygląd. Muzyka również została zmodyfikowana, co dodaje odmienności do znanej już ścieżki dźwiękowej.

Rozgrywka

Strange Mario Bros 3 oferuje nowe poziomy, wrogów i zagadki do rozwiązania. Pomimo zachowania podstawowych mechanik z oryginalnej gry, gracze mogą spodziewać się nowych wyzwań i emocjonujących momentów.

Porównanie do oryginału

Ta modyfikacja wprowadza wiele zmian w porównaniu do oryginalnej gry, co sprawia, że jest to inna, aczkolwiek znajoma przygoda dla fanów serii Super Mario Bros.

Strange Mario Bros 3 (V05-20-2000) (SMB3 Hack) na Nintendo NES

⭐️⭐️⭐️⭐️

Strange Mario Bros 3 to interesująca modyfikacja klasycznej gry, która dostarcza fanom nowych doznań i wyzwań. Grafika i dźwięk zostały odświeżone, a rozgrywka wciąga od pierwszych chwil. Pomimo pewnych niedociągnięć, jest to godna uwagi produkcja, która zasługuje na uwagę fanów serii.