Flintstones, The - The Treasure Of Sierra Madrock

Recenzja gry Flintstones, The – The Treasure Of Sierra Madrock na Nintendo SNES

Flintstones, The – The Treasure Of Sierra Madrock na Nintendo SNES

Flintstones, The – The Treasure Of Sierra Madrock to klasyczna platformówka wydana na konsolę Nintendo SNES w 1994 roku. Gra nawiązuje do popularnego serialu animowanego o Przygodach Flinstonów, co sprawia, że jest to tytuł pełen nostalgii dla fanów.

Rozgrywka

W grze wcielamy się w postać Freda Flinstone’a, który wraz z przyjacielem Barneyem Rubblem wyrusza na poszukiwanie skarbów w Sierra Madrock. Podczas rozgrywki możemy skakać, walczyć z przeciwnikami oraz zbierać punkty i bonusy. Gra oferuje różnorodne poziomy, od dżungli po jaskinie, co sprawia, że rozgrywka jest urozmaicona.

Grafika i dźwięk

Grafika w grze prezentuje się bardzo dobrze jak na ówczesne standardy konsoli SNES. Postacie są dobrze animowane, a otoczenie pełne detali. Muzyka i efekty dźwiękowe również wprowadzają gracza w odpowiedni klimat, dodając atmosfery do rozgrywki.

Podsumowanie

Flintstones, The – The Treasure Of Sierra Madrock to gra, która z pewnością przypadnie do gustu fanom klasycznych platformówek oraz serialu animowanego o Flinstonach. Świetna grafika, przyjemna rozgrywka i nostalgiczny klimat sprawiają, że warto dać jej szansę.

Flintstones, The – The Treasure Of Sierra Madrock na Nintendo SNES

4 z 5 gwiazdek